Maqin per tharjen e rrobave

Shitet nga: Nuhi 17 Dhj 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqin per tharjen e rrobave e ardhur nga Italia shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim