Tharese rrobash

Shitet nga: Hivzi Kelmendi 04 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet tharesja e rrobave Beko, pak e perdorun, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim