lavatriqe Samsung

Shitet nga: isuf 04 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe Samsung 3 Vjet e perdor Esht jasht perdorimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim