Elind 3

Shitet nga: ×××××× 01 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elind 3 esht gjithqak ne rregull ska as ni defekt per me shum kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim