Nxemse me plin dhe rrym

Shitet nga: Selmani 05 Pri 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet ngrohja me plin dhe rrym, e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim