Shes shporet gjysem alfa

Shitet nga: Patriot 01 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes sporet gjysem alfa shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim