Shporet gjysem alfa

Shitet nga: Patriot 31 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Per me shum informata kontaktoni ne nr 045983006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim