Shporet

Shitet nga: Fidan 13 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporeti i perdorur posedon dy furra posht dhe nalt nxen shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim