Stufa 52 kw per nxemje

Shitet nga: 044510309 03 Nën 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Stufa ndizet me thengjill dru naft Edhe me peler shum pak eshte perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim