Termo

Shitet nga: arianit 09 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shiten 2 termo ne gjendje te rregult qmimi per 2jat 180 kurse per njo 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim