komode per telvizor

Shitet nga: fuad 22 Sht 06:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Të tjera
Shes komoden per televizor shume e mire dhe praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim