Sint

Shitet nga: betim 19 Nën 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Kastriot
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Sint ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermania shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim