Sint

Shitet nga: betim 18 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Kastriot
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
I ardhur nga gjermania shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim