satelta dynacord corus evolution Korg pa2,

Shitet nga: bujar 03 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes instr. muzikore te cilet i kam perdor vetem ne shtepi per qefi
1.korg pa2{1550 e}i perdorur
3.korg M50 (600e)
4.korg G600(250e
te gjitha instrumentet punojn pa problem jane ne gjendje shume te mire ,nese vendosni me i ble do te bindeni kur i shikoni.
nese i bleni te gjitha do te kete zbritje.
nuk i vendosa ne foto se edhe inst. te vjetra doken te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim