Mikseta

Shitet nga: Kushtrimi 27 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Kastriot
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikseta osht europower pmp 2000
800- watt
10 channel powered mixer with multi fx processor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim