Grupi i valltarve XHAVIT HAZIRI Obiliq

Shitet nga: Grupi i valltarve XHAVIT HAZIRI Obiliq 13 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Per dasmat dhe ahengjet e juaja familjare ju mirpresim te na kontaktoni ne numrat qe i shiheni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim