Shitet akuariumi

Shitet nga: Mm 09 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Kastriot
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumim ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim