Hasky shum i bukur

Shitet nga: Diarii 06 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Hasky eshte shum i bukur per tu pare edhe shum i agresiv ndaj njerzeve qe nuk i njeh eshte shum rojes dhe i dashur per pronaret e tije nuk eshte agresiv ndaj femijeve dhe shum inteligjent me shendet eshte mire dhe ka pamje te bukur per me shum info: 044-847-816

Bejme edhe nderrim sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim