shes

Shitet nga: beli 25 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Kastriot
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pastorin belg... 6 muj shum i mir dhe agresiv .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim