Gusa

Shitet nga: bali 27 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Kafshet shtëpiak : Shpendë
shes gusat shtepijake, jane rac e veqant, shume te hjishme , nuk jane agresive, dhe jane qift. pres bleres serioz cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim