BICIKLETA

Shitet nga: Leotrim 21 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje te mir.Frenat i ka po nuk i ka te lidhura ne bicikell.e ka edhe krillen e mramt,varsja per uj,dhe Brinat tek vallani etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim