Biciklete BMX e bardh

Shitet nga: Ndriqim 03 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Kastriot
: Biçikleta
Shitet bicikleta BMX ngjyr te bardh edhene gjemdje te rregullt vetem frenat nuk punojn te tjerat te gjitha jan ne gjendje te rregullt per me shum na kontaktoni ne numrat e telefonit 044114321 dhe 044841934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim