Pingpong dhe ulese me tavolina

Shitet nga: mergim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Sport me top
pingpongu sponeta si dhe uleset shum te pershtatshme. Te gjitha jane ne gjendje te mire siq mund ti shihni ne foto,Qmimet: pingpongu-170 dhe uleset me tavoline-150 per nje komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim