Sari indiane origjinale

Shitet nga: drita 14 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për femra
shiten sari indiane origjinale modele te reja nga India,me punime te ndryshme .Sarit jane tri pjeseshe,shalli prej 6 metrave me punime shumë interesante ,bluza dhe fundi.
qmimi i tyre sillet nga100- 150 euro

Sarit ipen edhe me qera ku qmimi ndryshon varesisht nga modeli 20-30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim