Vello Nusërie me qera

Shitet nga: Lena 02 Dhj 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   500 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për femra
Shitet Vello e cila eshte shum e bukur dhe jashtezakonisht e rehatshme e cila eshte perdorur vetem njeher.
Qmimi i shitjes eshte 500 € me duvak, doreza dhe me kosh.
Qmimi me qera 150€.

Ju lutem vetem blerese serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim