2 Goma dimri

Shitet nga: Mentor 16 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Kastriot
2 Goma dimri jan M+S te perdorura vetem dy jave jan te montuara dhe te ballansuara madhesia e tyre eshte 185-70 R14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim