Bejm Gjetjen e ujit per bunare ILokalizimin)

Shitet nga: Arben 31 Gsh 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Bejm gjetjen e ujit per Bunare deri tash permbi 250 vende qe jam kam gjet ujin apo pikat damart e ujit per bunare ska ndodh me deshtue ende asnjeher dhe njerzit jam kan shum te knaqur me mue dhe bunaret apo burimet e ujit qe jav kam gjet per informata kontaktoni ne numrin e telefonit 044 266363 qmimi nvaret prej vendit apo kumunes ku ndodheni 30--50 po ashtu njo disa kompani qe e bejn hapjen e bunareve mundem te jav siguraoj flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim