Energji Solare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Solar Power L.L.C. 21 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Ofrojmë pajisje me energji Solare si për ujë sanitarë dhe alternativë e ngrohjes qendrore si dhe Module Photovoltaike për prodhim të energjisë elektrike.
Ofrojmë komplet pajisjet për çdo sistem, ofrojmë projekte, konsulencë deri te realizimi i projektit.
Kemi oferta speciale për energji Solare për fermerë e sidomos për ata që janë të interesuar për ngrohjen e Serave për kultivimin e rasadit, perimeve, dredhëzave dhe luleve.

Të gjitha prodhimet janë Gjermane të garantuara afatgjatë.

Ju garantojmë për kualitetin tonë.

Ju falenderojmë për interesimin e produkteve tona.

Me nderime dhe respekt,

Solar Power L.L.C.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim