Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma

Shitet nga: shemi 06 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Jap me qera Tenda (shatora), Karrika - Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,
tendatavolina per posedojn edhe ndriqim ,
Ne kujdesemi per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne 044314329 Nr : 045510869....{24h ONLINE}
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim