Kompresor

Shitet nga: Ismet 01 Tet 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet kompresori 200 litra treklipsh tre fazor polirka ksentra e ajrot dhe shprici per ngjyrosje sata.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim