bime dekorative (fidane kumbulla)

Shitet nga: ramadan 25 Tet 00:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes fidanet e kumbulla 4 vjeqare
fidanet jane te shendetshme dhe mund te perdoren si bime dekorative ne parqe dhe kopshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim