shes dy soni playstation 2

Shitet nga: Faton krasniqi 28 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kastriot
shes soni playstation 2 i holl soni permban usb memori 8 mb dy gjestika kabell per tv kabell trrymes ,

soni playstation 2 i trash permban hardisk 40gb kabell per tv dhe te rrymes vvetem gjestika skam per kit sonin e trash

dyt punoojn shum mir me garancion jav jep


pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim