tenda Albini

Shitet nga: tenda albini 04 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Ne kujdesemi per ju japim tenda tavolina dhe karrika me qera tendat jan moderne si dhe me ndriqim ju mirpresim; 24 or online
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim