Banesa ne Obiliq-lagja Ramiz Sadiku N.SH ..

Shitet nga: AKS AGENCY 23 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 900 EUR   9 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Kastriot
Shite banesa në lagjen Subotiq, lagja Ramiz Sadiku, ..
Banesa ka 65 m2 dhe ka dokumentacionin në rregull në lidhje me shfrytzimin e banesës.
Shtëpia banesë ka në shfrytëzim dy ari trollë që mund të shfrytezohet pa pengesë
Banesa ka dokumentacionin në emër të shqiptarit plotë 30 vite dhe mund të bëhet marrveshja brenda dites.
Çmimi shumë i volitshëm dhe i diskutueshëm...

Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim