Banes ne kastriot S=71m2

Shitet nga: NSH.AKS AGENCY 04 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Kastriot
Shitet banesa ne Obiliq
Banesa ka S=71m2 dhe gjendet ne rr. Adem Jashari Lam.A1kati i IV-t
Banesa ka këtë përberje: Sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, banjo , shpajz dhe dy ballkona.
Banesa është ne gjendje të mirë dhe ka qmim shume të favorshem.
Dokumentacioni i baneses në rregull.
Me respekt
NSH. "AKS AGENCY"
045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim