Banesa ne Fushe Kosove Kompleksi AR DRITI

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Kastriot
Shitet banesa ne F. Kosove ne rrugen Kryesore
Banesa gjindet ne katin e pare te ndertimti ne kOMPLEKSIN "AR DRITI
Banesa ka dy dhom gjumi, sallon me guzhine banjo + WC , shpajz dhe terase.
renditjen e baneses po ju japim ne link ne Planimetri.
Qmimi eshte shume i volitshem.
Banas behet e gatshme diku ne - Shtator
Per qdo gje mund te na kontaktoni
ne tel.045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim