Banesa ne Kastriot. 57m2

Shitet nga: AKS AGENCY 18 Sht 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Kastriot
Shitet banesa ne Kastriot te ish Shkolla Teknike-objekti i ri ne katin e pare.
Banesa ka siperfaqe 57 m2 neto llogaritje me kete renditje:
Sallon.
Kuzhine me shpajz.
Koridor.
Dhoma e fjetjes dhe
Banjo.

Banesa eshte ne gjendje te mire,ndertim i vjeter.
Cmimi 310 euro/m2

Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim