Banesa ne Obiliq Aks Agency

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Kastriot
Shiten banesat në ndertim e sipër ne Obiliq.
Objekti gjendet ne rrugën e "Shkupit " ne pjesën lidore të qytetit ku shifet nga të gjitha anët e qytetit .
Banesat kanë një pamje të shkëlqyer nga se janë në rrezën e diellit dhe, nga banesa shifet komplet qytetit .
Banesata kane Siperfaqe: 100.40m2,; 72.71 m2 ;
95.98 m2; dhe 70.18 m2
Ne link po ju prezentojm edhe planimiertin per secilen banese veq e veq per te pare qarte renditjen dhe pershkrimin.

Banesat do te jenë të gatshme ne dhjetore te viti2016.

Çmimet e banesave janë shume të volitshme :

KATET I dhe II - Çmimi 450 eu/m2 ;
KATET III dhe IV - Çmimi 420 eu/m2 ;
Lokalet - Çmimi1200 eu/m2 ;
Bodrumet - me marrveshje.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim