Banesa prej 90 m2 F Kosove Ka I re

Shitet nga: AKS Agency 08 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR   48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te rrethi Fushe Kosove
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Kastriot
Shitet Banesa ne siperfaqe 90 m2 ne Fushë Kosove.
Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit respektivisht ne katin e dyte te ndertimit.
Aprtamendi ka renditje te mire.: tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine,banjo dhe shpajz .
Banesa eshte e MOBILUAR.
Na kontaktoni ne nr. 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim