RGJENT dhe lire BANESEN NE KASTRIOT

Shitet nga: fatmir 29 Shk 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Obiliq rr 30 marsi nr 6
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Kastriot
SHes urgjent banesen ne Obiliq 70m kati i dyt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim