SHES URGJENT BANESEN 3-DHOMA-16000e-FIKS

Shitet nga: fatmir 07 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kastriot
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Kastriot
Shese urgjent banesen ne katin e par 3 dhoma per vetem 16000e.Banesa eshte e lire dhe perkthehet mbrenda dites.044450794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim