Shtepia ne Kastriot

Shitet nga: njazi 16 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: kastriot
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Shtepia esht 2 kat ne katin e par ka sallon te perbashket me kuzhin ka banjon dhe shpajzin Ne katin e dyt ka 4 dhoma ,shtepia shitet e mobiluar per me shum ne kontaktoni ne numrin e pronarit 044187537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim