IPEN ME QERA SHTEPIT DHE LOKALET NGA"AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS-AGENCY 12 Qer 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
NE OBILIQ IPEN ME QIRA SHUME LOKALE TE PERSHTATSHME PER BIZNESE TREGTARE DHE PER ZYRE DHE AGJENSIONE PRESTIGJIOZE. OBJEKTET JANE TE PERGADITURA ME ENTERIER LUKSOZ TE KOPLETUAR ME RRJET INTERNETI KANE SIGURI TE LARTE. ZYRET KANE EDHE HAPSIRA PER BANIM PER KLIENTET E KOMPANIVE , LESHOJM EDHE SHUME BANESA , -APARTAMENTE LUKSOZE PER NDERMARRES TE HUAJ DHE VENDORE ME NJI ENTERIER SHUME LUKSOZ, KEMI EDHE APARTAMENTE PER NDERMARRJE TE HUAJA DHE HAPSIRE ZYREJE ME SIPERFAQE SHUME TE MDHAJA.. CMIMET SIPAS MARRVESHJES DHE VARSISHT AFATIT TE KONTRATES. JU MIRPRESIM. KEMI EDHE BANESE LUKSOZE NE PRISHTIEN NE BREGUN E DIELLIT NE BANESAT E BARDHA TE DEDIKUARA PER QERADHENJE.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim