Kuca na prodaju

Shitet nga: kuca na prodaju 26 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Plemetin-Obilic
Sipërfaqe: 96 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Kastriot
Kuca na prodaju sa 13 ari placa.Kuca ima 96 metra kvadratnih, 1salon, 2 sobe, kupatilo , spajz i podkovlje. Shtëpija në shitje me 13 ari pllac.Shtëpija ika 96 metra katror,1sallon,2 dhoma,1 banjo,1 shpajz dhe nënkulëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim