Objekt afarist dhe per banim me leje ndertimi

Shitet nga: Mehdi 16 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Objekt afarist dhe per banim me 50 ari truall.
Objekti posedon podrumin lokalin ne katin e pare dhe per banim siper lokalit.
bunari esht me rrethoj ka lloje te ndryshme te pemve per afersisht 400 trupa te pemve
gjindet afer magjistrales Prishtin mitrovic ne dalje te magjistrales ne drejtim te podujeves150 metra larg magjistrales afer Gold benz..
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim