SHITET SHTEPIA NE Fshatin PALAJ -OBILIQ

Shitet nga: AKS AGENCY 10 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
SHITET SHTEPIA NE QENDER TE FSHATIT PALAJ TE KROJI I FSHATIT.
PARCELLA KA 13 ARI TOKE DHE NJë SHTEPI p+1 ME MATRIAL TE FORT.
POZITA E SHTEPISE ESHTE SHUME E MIRE NGASE KA QASJE NE DY ANE.
SIKURSE: NE RRUGEN QENDRORE -RAJONALE OBILIQ-SIBOFC GRABOFC DRENAS
DHE QASJA NE RRUGEN ANSORE (DYTESORE) NE GJERSI 8 M NGA FILLIMI I RRUGES SE ASFALTUAR DERI TEK FUNDI I PARCELLES.
PER PAMJEN DHE DUKJEN E SHTEPISE PO JU JAPIM DISA FOTO NE LINK.
DOKUMENTACIONI I SHTEPISE ESHTE NE RREGULL, PERKTHIMI MBRENDDA DITES.

PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE TELEFON:
NR. 045 903 902 OSE 044 361 089
E-MAIL: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim