Shes Shtepin 160m2 me 17.5 ari - Millosheve

Shitet nga: sheqir 15 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Millosheve
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Shes shtepin 160m2 me 17.5 ari (ndertimi i vrazhet i perfunduar). Shtepia ka 2 kate, 6 dhoma, 2 banjo, 2 terasa. Ka te mjellura 45 trupa te pemëve (kumbulle, molle dhe dardhe). Me dokumentacion te rregullt. Pron e imja dhe perkthimi munde te kryhet menjeher. Legalizimi ne procedur. Shtepia gjendet ne rrugen Raif Krasniqi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim