Shitet shtëpia në Kastirot - N.SH " AKS AGENCY "

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Qer 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shitet urgjentisht shtëpia në Obiliq
Objekti ka sipërfaqe prej 74 m2 dhe është renovuar në vitin 2011
Lokacioni i shtëpisë është në rrugën " Xheve Lladrofci" në zonën urbane të qytetit,

Shtëpia ka në shfrytëzim 6 ari truall dhe ka pamje të mirë me infrastrukturë të kompletuar.

Çmimi në zbritje nga 47 000 euro ne 43 000 euro.
Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim