Shitet shtepia

Shitet nga: Njazi 06 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kastriot
Shtepia esht 2 kat ne katin e par ka sallon te perbashket me kuzhin ka banjon dhe shpajzin ne katin e siperm ka 4 dhoma shtepia shitet e mobiluar qendra larg qytetit esht 50m per me shum na kontaktoni ne numrin ton 044187537. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim