Shtepi - Banesa - Lokale - Troje nga N.SH. " AKS..

Shitet nga: AKS AGENCY 12 Qer 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
1.Shitet shtëpi-banesa në Kastriot sip 74m2 në shfrytëzim 6 ari, një oborr i rregulluar bukur banesa komplet e meremetuar dhe e mobiluar çmimi 48 000 euro i negociueshëm .
Lokacioni rr.Xheve Lladrofci zona urbane afër stadionit Agron Rama .

2.Shitet shtëpia prej 80m2 objekt ndihmës 60 m2 me renovim komplet oborr 7 ari pronë private e rrethuar në të tri anët me rrugë me oborr të rregulluar bukur me 2 pushimore çmimi 78 000 euro.
Lokacioni rr.Xheve Lladrofci zona urbane afër stadionit Agron Rama.

3.Shitet shtëpia sip 350m2 me një sipërfaqe të truallit prej 20ari 10 ari të lira për ndërtim.
Lokacioni rr Shaban Polluzha përball stacionit Agron Rama. Mund të përdoret edhe për nevoja komerciale. Shtëpia komplet e banueshme çmimi 205 000 euro i negociueshëm .

4.Shiten dy shtëpi në lagjen fidanishte ( rasadnik ) rr Fahri Fazliu te trafoja. Nje b+1 një përdhesë me nga 10 ari truall komplet 20 ari truall oborri i rrethuar mirë shtëpitë kanë nevoj për renovim çmimi 70 000 euro .

6.Shitet shtëpi-banesa te ish shtëpia e shëndetit në Kastriot përball ish qendrës teknike sipërfaqja 60 m2 oborr në shfrytëzim 5 ari dokumentacioni në rregull banesa e rregulluar mirë çmimi 25 000 euro .

7.Shitet trualli në rrugën 28 nentori rruga e cila lidhet me rrugën Hasan Prishtina dhe rrugën Agron Rama. Trualli ka dalje në rrugën 28 nëntori me mbi 20 metra sipërfaqja e truallit 10 ari . Tokë ndërtimore.
Çmimi 39 000

8.Shitet shtëpia në rrugën Dëshmorët e Sibovcit e cila lidhet me rrugën qëndrore të trafostacioni te Retkocert. Shtëpia ka gjithsej 12 ari Shtëpia kryesore 174 m2 P+NK shtëpia e rregulluar bukur. Objekti ndihmës 70m2 me një depozit të ujit në oborr prej 30000 Litra oborr të formës katrore dhe i rregulluar shumë bukur
Çmimi 105 000 euro.

9. Shitet trualli me një shtëpi të vjetër në rrugën kryesore Hasan Prishtina gjerësia e truallit në rrugën kryesore 17 metra afër trafos te Retkocert dalje në rrugën sipër truallit Agron Rama me gjerësi prej 24 metrave.
Çmimi 7.500 e/ ari dhe shumë i përshtatshëm për biznes.

10.Kemi edhe shtëpi me qera në rrugën kryesore Hasan Prishtina afër komunës katet kanë nga 120m2 dhe janë të mobiluara . Kanë oborre të bukura ballkonë të mëdhenjë dhe pamje të mirë .
Preferohet për Ndërkombëtarë. Afati më i shkurtër kohorë i kontratës 2 vite 10.Shiten edhe shume troje tjera në të gjitha lagjet e qytetit në qendër dhe periferi.

11.SHESIM SHUME SHTPI - VILLA DHE BANESA NE PRISHTINE ,
LAGJA NIC 3 SHTEPI ,VETERN..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim